stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от llcoola »

днес смених и вапросният датчик и колата запали все едно никога е нямала проблеми и заработи супер и както си я чаках да загрее и оп е на пак сащото грамна варна през всмукателните колектори и е на няма пак палене единстевеният вариант е изчаквам да попраска дузата повечко бензин изклучвам я и тогава пали и пак вклучвам .и работи малко и грамне и пак с начале .та вече се замислям за компа та тои мамка му определя тва предвервение утре ако намеря сащия и го сменя да видим кво ще излезе .ако някои иска да даде мнение предварително благодаря.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от bobolin4o »

Температурен д-к на охладителната течност? MAP сензор? Вакум не на мястото си, окабеляване, замери с мултицета или пак с Визата на живи данни, обърни внимание на стойност на контакт и запалила...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от llcoola »

колега това бе направено още в самото начало и според аутодата е в ред с датчик за температурата и без него се тая колата няма мап тази сутрин е зепалих сас зор викам да я пробвам и на газ тма само грамна и до там относно вакумите колкото и да е бедна сместа тя няма палене ни на двете горива кат хората.та заебах е сутринта и сега в обедната почивка викам пак я да пробвам и запали пак като винаги сас зор и манипулации от моя страна поработи на празен ход супер макар и ниски да и бяха оборотите (на високи форсира се и като задаржа има и изведнаж сама ги намали прекасне грамне и до там) променя предверението и пак в заданена улица.относно визата пробвах не ме допуска до компа нещо дава ми поблем в саединенията .веднага проверявам на друга кола няма проблен визата си бачка.та сега ще порачам комп пак да видим вече незнам кво да кажа мисля че изчерпах всички вазможни варианти.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от bobolin4o »

Ся, по кода на мотора който си дал, и в Датата, и в ЕСИ-то си има МАП!!! Не напразно съм писал да провериш...
От него зависи аванса доста, както и сместа както вероятно сам знаеш...
Изображение
TuningMaster Изображение
0887 704 900
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от llcoola »

колега грешката е моя има мап и му свалих характеристики работи на контакт v му е4,85 на средни 1.23 и др средни стоиности на пален фирсаж неможах щото колата пак започна с чаламите които сам описал по горе та си мисля мапа си е наред за колица на мн километри.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: stara baraka ПЕЖО 405 1,6 BDY

Мнение от llcoola »

колеги проблема решен компютьр,
Заключено