Проблем с Galletto 1260

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
katini
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 7:08 pm

Проблем с Galletto 1260

Мнение от katini »

Здравейте колеги и може би и колежки. Преди известно време си купих Galletto 1260, но проблема ми е, че до сега не ми е свършила никаква работа. Вчера ми се наложи да я ползвам, но незнам как се работи с нея. Ако някой може да ме опъти и да каже как се работи със нея ще съм му много благодарен :)
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Проблем с Galletto 1260

Мнение от rockton »

Да беше написал поне от къде си????....-все ще има някой колега наблизо който може би ще се "жертва" нагледно в обясенията! :mrgreen:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
katini
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 7:08 pm

Re: Проблем с Galletto 1260

Мнение от katini »

rockton написа:Да беше написал поне от къде си????....-все ще има някой колега наблизо който може би ще се "жертва" нагледно в обясенията! :mrgreen:
От гр. Ямбол съм.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Проблем с Galletto 1260

Мнение от rockton »

katini написа:
rockton написа:Да беше написал поне от къде си????....-все ще има някой колега наблизо който може би ще се "жертва" нагледно в обясенията! :mrgreen:
От гр. Ямбол съм.
-Бреххх ?! Не ми се сърди но , на твоята "молба за помощ" , скоро ще и "струваме" една година. :mrgreen:
Ако на това му се казва "заинтересованост и желание" за познания.....-здраве му кажи! :lol:
Една година година беше нужна докато си "признаеш" откъде си. :lol: :lol:
-Да го беше писал в профила си, щеше да е ясно от пръв поглед.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Публикувай отговор