Гръмнали Air bag Голф 4

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
BATETO
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 9:02 pm

Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от BATETO »

Колеги проблема е следния моя приятелка преди време си купува въпросната кола и се оказа че е претърпяла някаква катастрофа,но поне за мен не е било нещо кой знае какво ама колата няма аер бегове


Така купил съм предни 2 аер бега пасажерски и шофьорски купил съм и коланите

централата ми казаха ,че не е нужно да се купува ,а може да се един вид рестартира или нещо подобно

най много ме интересува Краш сензорите каква им е ролята и трябва ли да се купуват и те

Моля да пишат хора който са запознати,а не да гадаят

Мерси предварително
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от ivanovbg »

BATETO написа:
Моля да пишат хора който са запознати,а не да гадаят
Направо си е обидно това.
Кажи от къде си за да те насочим към кой "колега" да се обърнеш за да ти оправи колата.Ти си монтирай частите за да ти е по евтино. Ако те е страх да не гръмнат - "колегата" ще свърши и това.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
BATETO
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 9:02 pm

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от BATETO »

ivanovbg написа:
BATETO написа:
Моля да пишат хора който са запознати,а не да гадаят
Направо си е обидно това.
Кажи от къде си за да те насочим към кой "колега" да се обърнеш за да ти оправи колата.Ти си монтирай частите за да ти е по евтино. Ако те е страх да не гръмнат - "колегата" ще свърши и това.

От София съм колега

Вече е монтирано всичко само искам да знам тези "краш сензори" трябва ли да сменят или не за да знам дали да търся по моргите
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от milennyc »

:lol: 8)
Иди при някой колега не си мъчи главицата
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
BATETO
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 9:02 pm

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от BATETO »

Ами аз не си я мъча просто питам трябва ли да се купуват или не
то че аз няма да го правя е ясно

просто трябва да знам,ако е да да започвам да търся да се ориентирам в парите и така, а ако не да си ходи при някой колега да оправя мозъка и всичко да приключва

а ако е някаква тайна кажете няма проблем
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от ipivan »

BATETO написа:Ами аз не си я мъча просто питам трябва ли да се купуват или не
то че аз няма да го правя е ясно

просто трябва да знам,ако е да да започвам да търся да се ориентирам в парите и така, а ако не да си ходи при някой колега да оправя мозъка и всичко да приключва

а ако е някаква тайна кажете няма проблем
Форума е за колеги които се занимават с ремонт на автомобили!
Май не си попаднал на правилното място. :idea:
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
BATETO
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 9:02 pm

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от BATETO »

ipivan написа:
BATETO написа:Ами аз не си я мъча просто питам трябва ли да се купуват или не
то че аз няма да го правя е ясно

просто трябва да знам,ако е да да започвам да търся да се ориентирам в парите и така, а ако не да си ходи при някой колега да оправя мозъка и всичко да приключва

а ако е някаква тайна кажете няма проблем
Форума е за колеги които се занимават с ремонт на автомобили!
Май не си попаднал на правилното място. :idea:

Аз не мисля,че питам за хладилник
ppetrov
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 8:43 pm

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от ppetrov »

Виж сега "колега". Процедурата е следната - ако краш сензорите са си по местата - няма нужда да се подменят. В много редки случаи се прецакват и те, но това се установява след зануляване на централата, нареждане и накачане на всички налични еърбеци и "подлъгването" на останалите чрез резистори. Зануляването представлява изчистване на информацията за удар от централата. Краш сензорите отчитат страничното ускорение на колата (така разбира, че е ударена), така че дам, трябват!
BATETO
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 9:02 pm

Re: Гръмнали Air bag Голф 4

Мнение от BATETO »

ppetrov написа:Виж сега "колега". Процедурата е следната - ако краш сензорите са си по местата - няма нужда да се подменят. В много редки случаи се прецакват и те, но това се установява след зануляване на централата, нареждане и накачане на всички налични еърбеци и "подлъгването" на останалите чрез резистори. Зануляването представлява изчистване на информацията за удар от централата. Краш сензорите отчитат страничното ускорение на колата (така разбира, че е ударена), така че дам, трябват!
Благодаря Колега за изчерпателният отговор всичко е сложено по местата и на този етап отпада покупката на сензорите
Тези дни я карам да чистят грешката и ще видим

благодаря отново
Публикувай отговор