проблем с airbag

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
Заключено
stanislavdimov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:44 am

проблем с airbag

Мнение от stanislavdimov »

някой да знае читав майстор в пловдив -светна ми преди 2 месеца и ходя по мъките - първите нямаха софт -този дето има ходя 2 пъти и само ми взима по 25 лв - била връзка отляво, после щял да чете къде била,но не ми казва къде е проблема и иска само пари -е 25 не са много готов съм но да ми оправи да не светят- ще съм благодарен за майстор или съвет
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: проблем с airbag

Мнение от Todio »

Първо - прочети правилата на форума!
Второ - задай си правилно въпроса!
Че имаш проблем с въздушните възглавници ясно, но на каква кола, марка, модел, година на производство и т.н
Какъв майстор ти трябва - хлебар, пекар, баничар ???????
stanislavdimov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:44 am

Re: проблем с airbag

Мнение от stanislavdimov »

извинявам се - пежо 307 2002г
naskotakiev
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 12:33 am

Re: проблем с airbag

Мнение от naskotakiev »

Драсни ми на пощата ще ти дам телефон на човек от Пловдив, който наистина разбира от тези работи.
stanislavdimov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:44 am

Re: проблем с airbag

Мнение от stanislavdimov »

защо си мислиш че и другите не ми се вричаха колко са добри ?? мерси -искам от човек който е бил и са му оправили air baga - не искам да ми рови из колата и да каже -ей трябва да почета малко -дай 25 лева засега че свърших много работа -о пази боже и за вземе да ми прецака нещо и компа - наплашил съм се от много не ме разбирай погрешно-тази неделя намерих едно майсторче-разбира от програми и му дадох няколко -аз съм програмист-добри майстори да поправят коли сигурно има -но не могат да боравят със специализиран софт и там е проблема-липсва им четене или познания- затова не мога да се доверявам на повечето
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: проблем с airbag

Мнение от mitko »

Колега много взе да навлизаш в бурни води . Това не е твоят форум ако продължаваш с тези резки изцепки срещу маисторите . Това си го пиши във форум Пежо!!!!! Там търси отзиви от доволни клиенти . Писах ти на PM че това е форум на колеги и се задават адекватни въпроси .(смятам ,че сме доста търпеливи ,като получаваш отговори на тия лаични въпроси) На мен лично ми е писнало пък от програмисти да си пъхат носа по колите и да казват ,че маисторите не разбират !!!!! Щом е така направи си колата сам .А ако си много курназ отиди във Фирмен сервиз там ги оправят 100% .Монтират всичко ново ! :D (тогава колкотo и да са некадърни всичко тръгва)

regards
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: проблем с airbag

Мнение от presko79 »

а така Митак браво,аман от мьрморковци,кат го е страх да не му повредят компа да му инсталира аваст или нещо друго
Бензина е за измиване на дизелови части.
Заключено