проблем с празен ход на меган сценик

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от renene »

При вас не се шегуват 280лв е нормална цена, кофти :D
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от diagnostic »

вярно не се шегуват само не ми е ясно как всички магазини са се договорили да казват приблизително една и съща цена ... чудна работа :)
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от mitko »

diagnostic написа:вярно не се шегуват само не ми е ясно как всички магазини са се договорили да казват приблизително една и съща цена ... чудна работа :)
Няма договорки бре колега . Цените на авточастите падат а ако си в малък град цените са от предни доставки .Нещо което е купено преди 6-8 месеца цената е била такава .Затова се получава това .

PS:А на какъв процент работят знаеш ли ? Сам си направи сметката щом на редовни клиенти (такива като нас примерно) дават 20-35% отстъпка зависи от магазина и производителя на детаила.
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от vankopestera »

При BOSCH не може да има разминаване в цените по простата причина че по всяко време може да се провери актуалната цена на даден артикул - в сайта на BOSCH BG има актуална ценова листа и само чукаш номера и виждаш цената. При това положение не може даден прекупвач да товари.

http://www.bosch.bg/bg/products/car_equ ... /index.htm
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от mitko »

За Ауто плюс не говоря .Там е без коментар.Може цената да е такава там 500 лв а от друг магазин да се намери за 280.Ще ти дам прост пример . Две години бях началник сервиз ан МотоПфое Велико търново .Там свещи платиниум за Мондео и Фокус са 13,6лв на броика оригинални (поне така си мислим) а в Аутоплюс наи евтините за тея коли са 14,8-16лв. Има ли смисъл да коментирам повече . В магазина за еквивалентни части по скъпо от оригинални на фирмения сервиз :D
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: проблем с празен ход на меган сценик

Мнение от Todio »

Дори и за Бош, цените не са еднакви. Имах подобен слчай, при който в сайта цената беше една, но търговеца ми казва, че е купил по-скъпо и това е. Просто в по-малкия град нямаш избор.
Публикувай отговор