Проблем с фиат пунто 1.9 дизел

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Проблем с фиат пунто 1.9 дизел

Мнение от traqnsavov »

:evil: :evil: какво няма да го обиждаме, човека се е хванал с нещо което тук 4-5 майстори го могат, аз се занимавам от 12 години само с ремонт, и си признавам че не мога да я направя тази система, а той си мисли че ще я оправи е така, ори режи мели и яж, толкова е просто...

Или търси вълшебният лек, който всъщност не съществува такъв..

Моят личен съвет, към човека без да се обижда е да ТЪРСИ ЧИТАВ МАЙСТОР който да се мъчи това му е работа, не се занимавай с глупости, глупостите ще ти излязат на цена колкото автомобила...

Мойте уважения но ми напомняте на един който вчера цял ден блъска пред блока цилиндърчетата на задните наклатки на една мазда за да ги върне, естественно те не се блъскат, ама аз не му казах понеже си има сервизи за тая работа за 10 лева ще ти ги сменят, няма да чукаш с чук да си счупиш цилиндърчетета, трябваше да му бутна идеята че тези цилиндри се връщат с 10 тона да отиде на преса :twisted: :evil: :evil: ... :lol: :lol: :lol:

Не се занимавай търси майстор, колегите във фиат форума ще те опътят към някой проверен....
айде поздрави и по-здрави и умната :lol: :lol:

Тая тема вече може модератора да я заключва....
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Проблем с фиат пунто 1.9 дизел

Мнение от bobolin4o »

Смятам темата за изчерпана.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено