Съвет за LAUNCH X431 ?

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
chipTuning
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 5:33 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от chipTuning »

cardiag написа:
chipTuning написа:работил съм около 2 месеца с него,ако има някво значение това...незнаех че за да споделя мнение трябва да споделям какъв ми е опита,неискам да си меря уредите с никой доволен съм си от мойте донякаде,просто изразих мнение все пак затова е форума,а ти кардиаг неме познаваш и незнаеш кви са ми уредите зада коментираш и нападаш,с това се различаваш от другите колеги теса възпитани и разбрани а ти си избиваш детските комплекси,под нивото ми е да се заяждам с колеги и да коментирам кой колко разбира и да оспорвам мнението му с цел да докажа че това което продавам е най най...както и да е който е решил да си купува този уред едва ли ще гледа мойто мнение..така че е излишно да се образуват некви спорове и тапи заяждания като на колегата кардиаг....

поздрави
чули сме за тебе ...
такова нещо като най най няма ! аз къде казах това е дъ бест ?
а има : това + онова + онова другото + тооова = на най доброто за днес . Аммааа утре не се знае ;)
и ти си прав,и пак казвам едва ли някои ще се откаже или ще се навие да купи нещо от мнение на един човек във форум :idea: така че несе притеснявай на който му изнася ще си го купи,на който не няма....

поздрави
Batstancho
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 9:55 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от Batstancho »

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Какво да направя,аматьор съм и сега почвам,за това питам дали съм разбрал правилно или не,явно не,но пак ще питам!! :D :D :D
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от mitko »

И така накря стигнахме до консенсус . За да се прави добра диагностика трябват няколко уреда . Всеки има пропуски . Да не забравяме все пак ,че нашата задача е трудна ,поради разнообразието на парка в България както на модели и марки така и на години .Имаме от нови до 30 годишни коли . И точно за това само колегите в фирмените сервизи са с преференций . Там се прави само една марка .И да не забравяме че само с нови части :lol:

Успех на всички колеги в избора на диагностична апаратура . Малко спамнахме тенмата на колегата ,но вярвам ,че в спора се породи истината.

PS:Предлагам Koko да заключи темата .
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от cardiag »

mitko написа:И така накря стигнахме до консенсус . За да се прави добра диагностика трябват няколко уреда . Всеки има пропуски . Да не забравяме все пак ,че нашата задача е трудна ,поради разнообразието на парка в България както на модели и марки така и на години .Имаме от нови до 30 годишни коли . И точно за това само колегите в фирмените сервизи са с преференций . Там се прави само една марка .И да не забравяме че само с нови части :lol:

Успех на всички колеги в избора на диагностична апаратура . Малко спамнахме тенмата на колегата ,но вярвам ,че в спора се породи истината.

PS:Предлагам Koko да заключи темата .
що да заключват виж какво е забавно аз предлагам да заземиме некое еку!
:lol:
Заключено