Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
hakercho
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2009 6:31 pm

Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

Мнение от hakercho »

Здравейте, имам много странен проблем... онзи ден ходих с колата на цигов чарк и нямах никакви проблеми, на сутринта когато се опитах да запаля чух много странно тропане от двигателя и педала на съединителя ми се връщаше нагоре.... посъветваха ме да не я паля изобщо като се съмняваха за проблем в електромотора оказа се че не е от там... някои може ли да ми помогне или поне да ме насочи горе - долу за какво става проблем... много ще съм Ви благодарен!!!
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

Мнение от traqnsavov »

hakercho написа:.............. странно тропане от двигателя и педала на съединителя ми се връщаше нагоре.... посъветваха ме да не я паля изобщо като се съмняваха за проблем в електромотора оказа се че не е от там...
Колега, съединителя и стартера са две различни неща..

Може да имаш счупен лагер или счупен притискател, щом педала на съединителя ти е ритал крака...

А може, и абсолютно нищо да не разбирате, и да не можеш да обясниш какво точно прави..
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
hakercho
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2009 6:31 pm

Re: Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

Мнение от hakercho »

да на мен ми е абсолютно ясно че те са две различни неща... а между другото проблема съм го обяснил точно така както го усетих...
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

Re: Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

Мнение от shumana »

hakercho написа:да на мен ми е абсолютно ясно че те са две различни неща... а между другото проблема съм го обяснил точно така както го усетих...
когато ти омръзне да усешташ това за което пишеш съвета ми е да идеш в някои сервиз което е абсолютно ясно :D
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Форд мондео 94' 2000i - имам много странен проблем

Мнение от dexter »

колега , тука не е форум за автомеханици отивай при някой с повдигач и големи инструменти, тука е форум за софтуер !
Публикувай отговор