Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
colgate
КОЛЕГА
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 5:41 pm
Местоположение: Pleven

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от colgate »

mercedes c200cdi w203 повечето неща ги чети доволно !
toyota land cruiser 2005 3.0 l d4d мотор,скоростна кутия,табло и тн.
volvo s80 2003 2.4 d5 всичко
ксара пикасо 2.0 хди всичко
КОЛЕГА
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Имах проблем- Volvo S80 чел съм го 10-тина пъти щото е на мой приятел, спря да намира комуникация с колата???? Разглобих го оказа се връзката с букси между двете платки !!!Заработи отново! Ако ви прави проблеми просто отворете вижте връзките и после му пуснете опцията за ъпдейт от оригиналния диск!
cayennet
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 10:26 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от cayennet »

Здравейте колеги .
Пиша тук за да не отварям нова тема.
Случайно на някой да му сенамира активатор за 2011.3 че изпадна един аутокомче ама диска е прецакан свалих програмата ама няма активатор ?
sinigera
КОЛЕГА
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 7:56 am
Местоположение: Трявна

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sinigera »

дай емеил или скаип де
KESS-5.017 EU and KTAG-7.020 EU ready for sale(FULL UNLIMITED)-0898484308
cayennet
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 10:26 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от cayennet »

sinigera написа:дай емеил или скаип де
raicho_3@yahoo.com
colgate
КОЛЕГА
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 5:41 pm
Местоположение: Pleven

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от colgate »

малко развитие колеги ауди а6 2.5 тди => ок
форд ка 1.3 ендуро => нечете нищо
пежо 307-ок
ауди q7 - ok
КОЛЕГА
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

Ето и малко характеристика по документи:
1 Устройството е уникална добавка за колеги които работят с много нови автомобили (само разгледайте ъповете за 2012)
2 преди 2000 год. е въздух под налягане за уни боза (и никога с следващи ъпове няма да се мръдне нищо)
3 С фордовете май е зле ,макар че даже има спец чип (е след 2005 може и да се приеме )
4 Японки,корейки и т.н. ТРАГЕДИЯ (тва че покрива всичко по еобд е ................)
И т. н..............................
Общо взето устройството е доста добро за цена от 100 долара че даже и да си го боднеш от бг за 400лв пак бива но
съжелявам много тези дето са платили на оригиналния производител ужасна цена за нещо което може не повече от половината възможности на други кодочетци при почти равни цени :idea:
Лично на мен не ми върши работа даже и оригинал тъкато са ми много важни кочините.
Е това е от мен успех на всички занимаващи се с нови колици мисля че е задължително да си имате това устройство като вага,опкома..................................,просто дето беше казал някой колега "цената е задължаваща"
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Сега,... Рангеле за фордовете хем е така , хем не е !!! Аз пуснах темата и явно съм извадил късмет с партидата- чете фордовете без проблем даже се вързах с Ескорт 1.9 тди 1998 год. за по новите чете всичко. ОБАЧЕ: поръчах за колега същият от същия продавач след 3 седмици, неговият не чете фордовете въобще??? преинсталирахме ъпдейтвахме с оригиналния диск 3 пъти...не и не! Моля някой да ми обясни ако не го мързи за тоя OKI чип, защото мисля да ги отворя и двата и да глеам ко има вътре ? Добре ще е да знам какво да търся по платката??? После заебавайте тая тема щото момчета мисля да се вкарам у новият филм! :mrgreen: А той е - CAR BRAIN -C168 auto scanner :mrgreen: :mrgree Някой има ли го или пак аз да почвам с експериментите?
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

иначе за азиатките е дърво , прав си. Ама днес четох Тойота ярис 2002 1.4 did влязох през тойота ярис 2004 год чете еърбега мАторЯ иммото и абс ??? но на азиатките си е пръчка , пак днес Митсубиши Outlander 2004 2.4 хвана го само по OBD :lol:
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

dexter написа:Сега,... Рангеле за фордовете хем е така , хем не е !!! Аз пуснах темата и явно съм извадил късмет с партидата- чете фордовете без проблем даже се вързах с Ескорт 1.9 тди 1998 год. за по новите чете всичко. ОБАЧЕ: поръчах за колега същият от същия продавач след 3 седмици, неговият не чете фордовете въобще??? преинсталирахме ъпдейтвахме с оригиналния диск 3 пъти...не и не! Моля някой да ми обясни ако не го мързи за тоя OKI чип, защото мисля да ги отворя и двата и да глеам ко има вътре ? Добре ще е да знам какво да търся по платката??? После заебавайте тая тема щото момчета мисля да се вкарам у новият филм! :mrgreen: А той е - CAR BRAIN -C168 auto scanner :mrgreen: :mrgree Някой има ли го или пак аз да почвам с експериментите?
Отдавна съм го заглеждал,някъде сигурно съм писал,горе-долу на същото ниво,с разлика,че е ориентиран към азиатците,оригинален производител,но не знам скоро не сме кореспондирали...има ли поддръжка
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Ква поддръжка бе :lol: плащаш около 500 лв. ( ако минеш без мито) и се надяваш да не спече преди да си избил 500 лв. ама не от диагностика :lol: :lol: ами от ремонти на азиатски автомобили :mrgreen: :mrgreen:
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Няяяяякой да ми каже за ОКИ чипа в аутокома нещооооооо ако знае, моля???? :shock:
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

Градско ,прочети в Кархелпа на руснаците има страшно много и добре описано!Освен Оки чипа подменят и два резистора от 39 на 390 ом.Прочети там!
http://www.carhelp.info/forums/showthread.php?t=90447
С нами Бог!

0886 224486
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

dexter написа:Ква поддръжка бе :lol: плащаш около 500 лв. ( ако минеш без мито) и се надяваш да не спече преди да си избил 500 лв. ама не от диагностика :lol: :lol: ами от ремонти на азиатски автомобили :mrgreen: :mrgreen:
Говоря ти за това,че е имало периоди с месеци сайта им не се обновяваи не бях сигурен тая фирма ще продължи ли да поддържа уреда.
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

Моят не може да се сърже с двигарела на рено меган сценик, с абс и арбег се свързва но с двигателаа не щее !! фиат мареа 1.6 /16в също не може да се свърже, с БМВ 318 бензин 98 год. с двигатела няма вразка,с друго всичко се вразва само с двигатела не иска, ще кача снимки от платката за сравнение с вашите. прави ми впечетление от снимките които сам разглеждал в нета че има един компонент който аз го нямам. http://dox.bg/files/dw?a=114178139c http://dox.bg/files/dw?a=196166a716 http://dox.bg/files/dw?a=b82a26fad7
Публикувай отговор