По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

- Пропан-бутан<br>
- Метан
sote74
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Май 03, 2010 10:34 pm

По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от sote74 »

До 15% по-малко газ и метан с мембранен коректор за газови инсталации работещи с редуктор-изпарител! При липса на ефект парите се връщат 40лв 0877 571 461
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от rockton »

Пусни едно фото да видим кой модел е това, че преди година две пробвах нещо подобно "творение на един Инж._______???" А ефекта от онзи регулатор беше това че оборотите на празен ход клатеха постоянно и нямаше оправия. колата- Мазда 323Ф 1.6 16в -В6 мотор с обикновен изпарител....работеше коректно без регулатора , след монтажа...се скапа и Инж.-ът идва да настройва но не Би. :mrgreen: Взе си Регулаторът и върна парите, тогава помня цената беше 30лв.. -Ако става въпрос за същото изделие!!!!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от gt40 »

Преди седмица и при мен дойде емисар по икономичността! За 30 го предлага. Но принципа му на работа е смотан. По вакуума в колекторите се орентира. При голямо подналягане намаля сечението на тръбата, при повече форс отваря цялото сечение. Само дето трябва да се мъчат настройки на изпарителя и се разминава много в режимите.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от ivanovbg »

Най добре си е с ламбда контрол
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от gt40 »

И аз така ги правя. С обратна връзка по сонда си е истината.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от ivanovbg »

gt40 написа:И аз така ги правя. С обратна връзка по сонда си е истината.
Твоя или фабрична? Щот сега съм се замислил над една...
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от dyaneff »

...сонда бучната в изпускателния колектор
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от gt40 »

Имам един странен случай. Пежо 504 !!!! с премахнати всякакви спомени от бензинова система ( няма го карбуратора, резорвара ...) , правен колектор и дросел от някакво Волво инжекцион и изпарител Ловато. Дойде с молба да му закача ламбда контрол?! Монтирах му сонда с подгряване и TP ключ и вървене и разход му се нормализираха. Колата се ползва ежедневно и си я срещам към Цар Борис.
Щуротии за благото на човека.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: По-малко разход на газ и метан до 15%!!!

Мнение от ogromnii »

е и аз правих подобно нещо но за домашно, имах кемпър бензинов форд транзит '83, сложих му ламбда и ламбда контрол, само дето никога не съм го пробвал без него та не знам имаше ли полза :lol: работеше си идеално
Публикувай отговор