помощ за витара

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

помощ за витара

Мнение от milenski821 »

колеги от къде да взема схемата на компа на витара 1,6 моно-91 година :?:
vanelino11
КОЛЕГА
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 8:53 pm
Местоположение: Сандански

Re: помощ за витара

Мнение от vanelino11 »

Tolerance data,там я има

www.p2pbg.com
свали си я от тука
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

колега свалих я обаче там информацията изобщо не съвпада,с моят комп. така че още се тръси схема на компа
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: помощ за витара

Мнение от Ilko »

Схема на изводите ли ти трябва или схема на самия комп.?
И какъв е проблема по-точно?
Ако няма ток на делкото и не включва бенз. помпа, да ти кажа как се ремонтира този дефект. Ако искаш може и на Л.С.
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

ами проблемът е че витарата ми я докараха с сменен двигател,била е карбуратор сега слагат моно,само че ми я докараха на парчета,тия които са пускали двигателят,счупили делкото,половината маркучи висят,няма значение,аз докарах искрата и колата пали,като сипя бензин ,само че на дюзата не идва управление и не връсква гориво,и не знам точно къде в компа,трябва да има постоянен плюс,минус,управление на дюзата,за това ми трябва схема на тоя комп,търсих из нета къде ли не и няма
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: помощ за витара

Мнение от waseko »

Писал си каква е витарата,но системата?,ако е EPi-SPi на сузуки,дюзата се захранва през последователните съпротивления от главно реле -кл.87(плюса) и управлението е от В5 на блока за управление.Ако е същата система и имаш други питания ще ти преснимам схемата на горивния инжекцион.Поздрави
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

waseko написа:Писал си каква е витарата,но системата?,ако е EPi-SPi на сузуки,дюзата се захранва през последователните съпротивления от главно реле -кл.87(плюса) и управлението е от В5 на блока за управление.Ако е същата система и имаш други питания ще ти преснимам схемата на горивния инжекцион.Поздрави
колега ако можеш ми я приснимай,че бз нея май няма да се оправя ,системата е EPI
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: помощ за витара

Мнение от waseko »

http://www.sendspace.com/file/tnco1d
Съжалявам,не ми се удаде да прикача архива,заповядай.Поздрави
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

milenski821 написа:
waseko написа:Писал си каква е витарата,но системата?,ако е EPi-SPi на сузуки,дюзата се захранва през последователните съпротивления от главно реле -кл.87(плюса) и управлението е от В5 на блока за управление.Ако е същата система и имаш други питания ще ти преснимам схемата на горивния инжекцион.Поздрави
колега ако можеш ми я приснимай,че бз нея май няма да се оправя ,системата е EPI
колега това не мога да го накарам да тръгне,и май някакъв вирус има с него че компа ми пощуря
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: помощ за витара

Мнение от waseko »

Не ми е ясно какво има за подкарване,това е един архив с 3 снимки.Сваляш,разопаковаш и си ти.
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

milenski821 написа:
milenski821 написа:
waseko написа:Писал си каква е витарата,но системата?,ако е EPi-SPi на сузуки,дюзата се захранва през последователните съпротивления от главно реле -кл.87(плюса) и управлението е от В5 на блока за управление.Ако е същата система и имаш други питания ще ти преснимам схемата на горивния инжекцион.Поздрави
колега ако можеш ми я приснимай,че бз нея май няма да се оправя ,системата е EPI
успях колега дано да е е същата благодаря,поздрави
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

схемата не е същата,тия витари много разновидности имали,още се търси схемата на моното и най вече управлението на дюзата,защото захранване има на компа. само че дюзата не впръсква бензин,има 3 кабела на жълтата букса коти не знам къде вървят и затова ми трябва точна схема на моното,ако я има някой да помага че вече вдигам ръце :shock:
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: помощ за витара

Мнение от milenski821 »

темата е за ключ,нямаме решение на проблема
Заключено