ивеко дейли 65Ц15

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
marelli
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:47 pm

ивеко дейли 65Ц15

Мнение от marelli »

здравейте ,не ми се искаше да ви занимавам с това малко проблемче,но се налага :).интересуваме как се казва или какъв е истромента с коийто се развива гайката на шарнира .тя не е 6-стенна а е кръгла с 4 или 6 май бяха квадрати издълбани в гайката.надявам се да ме разбрахте какво питам .
п.с.по принцип не съм майстор а любител и това ми е нещо като хоби,затова някои работи не са ми ясни.
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от tnikolov »

Малко вероятно някой да ти отговори. Най много да ти се каже да отидеш на сервиз. Хората в този форум си вадят хляба от това и надали ще го раздават даром.
Желая ти успех все пак.
marelli
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:47 pm

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от marelli »

така и предположих .просто ми трябва инфото ,за да си запазя хляба ,защото са мн строги началниците и като разбере че километрите са мн малко ,пък шарнирите са заминали ,ще има мн санкциии ......
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от bobolin4o »

marelli написа:така и предположих .просто ми трябва инфото ,за да си запазя хляба ,защото са мн строги началниците и като разбере че километрите са мн малко ,пък шарнирите са заминали ,ще има мн санкциии ......
Оправдай се с лошото италианско качество!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от dyaneff »

bobolin4o написа:
marelli написа:така и предположих .просто ми трябва инфото ,за да си запазя хляба ,защото са мн строги началниците и като разбере че километрите са мн малко ,пък шарнирите са заминали ,ще има мн санкциии ......
Оправдай се с лошото италианско качество!

Или хубавите български пътища.
marelli
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:47 pm

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от marelli »

благодаря за помоща ,мн ми помогнахте.
:|
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от KLESHTITE »

аз не знам каква помощ искаше да получиш тази флошка струва 200лева отиваш в магазин за инструменти и си я купуваш после си купуваш върток и започваш да се мъчиш дали не е по евтино за шефа ти да я закара на маистор
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от delio »

KLESHTITE написа:аз не знам каква помощ искаше да получиш тази флошка струва 200лева отиваш в магазин за инструменти и си я купуваш после си купуваш върток и започваш да се мъчиш дали не е по евтино за шефа ти да я закара на маистор
нито този любител ще даде 200лв. за влошката нито после ще може да развие и махне шарнира по тази логика ние може да си имаме за хоби счетоводството и да сме счетоводители
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
marelli
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:47 pm

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от marelli »

delio написа:
KLESHTITE написа:аз не знам каква помощ искаше да получиш тази флошка струва 200лева отиваш в магазин за инструменти и си я купуваш после си купуваш върток и започваш да се мъчиш дали не е по евтино за шефа ти да я закара на маистор
нито този любител ще даде 200лв. за влошката нито после ще може да развие и махне шарнира по тази логика ние може да си имаме за хоби счетоводството и да сме счетоводители

дам... така и стана донякаде ,не дадох 200лв за вложка.развъртях гайката с секач ,новия шарнир си имаше стандартна 6 стенна гайка... шарнирите си ги смених без никакав проблем......
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от rangel1 »

Евала :!: Сега и имото на мерцедеса ако тупнеш с секача ще предлагам на шефа да те зимаме на щат :lol: :lol: :lol:
marelli
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:47 pm

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от marelli »

немога да разбера какво общо има мерцедеса с шефа ,а относно за омобилайзера наи културно ще го откача от инсталацията най-общо казано.
за пореден път се убеждавам че тука в форумите помоща е 20% останалото офтопик.......

темата приключена
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от KLESHTITE »

ти като го махнеш и тои като запали
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: ивеко дейли 65Ц15

Мнение от delio »

оставете пича да нареже жицита и да му гледат саира
а със секача явно си добър що не смениш професията
може да станеш къртач
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
Публикувай отговор