мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от llcoola »

проблемьт е следния когато реши на колата централното и работи без проблем от копчето на клуча ,след определено време спира ,дистанционното работи червената лампа на огледалото си мига при заклучване ,зелената при отклучване а машинката не сработва винаги ,пьрвите сьмнения бяха за нея отворям имаше студени споики нормално за мерцедес,и централното трьгна но след 2 седмици пак сьщата работа(пробвах и с друга машинка пак сьщата работа),трьгва и спира когато реши ,разгледах схемата от vivid но немога да го открия кьде е infrared remote control modul които ме сьмнява да няма и в него студени споики,ще сьм благодарен на помоща ви :idea:
rumensr
КОЛЕГА
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Дек 16, 2009 7:14 pm
Местоположение: Варна

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от rumensr »

Ако наистина светят съответните лампи при откл. и закл. значи проблема не е в модула.Търси лоши връзки или прекъснати кабели.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от llcoola »

мерси колега за отговора ще я поровя пак но интерсува ме каде точно се намира този модул пьк и като гледам схемата тои командва машинката за вакума затова се сьмнявам да няма студени споики в него ама като не знам кьде е :idea:
yanpet
КОЛЕГА
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 11:13 am

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от yanpet »

llcoola написа:мерси колега за отговора ще я поровя пак но интерсува ме каде точно се намира този модул пьк и като гледам схемата тои командва машинката за вакума затова се сьмнявам да няма студени споики в него ама като не знам кьде е :idea:
Инфрачервения приемник трябва да е в огледалото за обратно виждане (вътрешното), а контролния модул пред дясната седалка, в краката на пътника.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от llcoola »

благодаря колега за жокера приемника е ясен ,ще потарся в краката на пасажера :idea:
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от llcoola »

модула го намерих зад километража ,имаше студени споики както предполагах ,темата е за кюч :idea:
yanpet
КОЛЕГА
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 11:13 am

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от yanpet »

llcoola написа:модула го намерих зад километража ,имаше студени споики както предполагах ,темата е за кюч :idea:
просто от любопитство - сигурен ли си че колата е 1995г ? Зад таблото го дават за модели 1997 и по-късно
http://dox.bg/files/dw?a=1ea43a80bc
http://dox.bg/files/dw?a=92089aaf72
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: мерцедес ц класа 95 година инфраред модул

Мнение от llcoola »

да 95 година е 202.028 пристига от англия и мен ме учуди затова и толова се мотах с него ,да търся другаде,колата е със стария ключ апък модула се намира като на втората снимка :idea:винаги има изненади
Публикувай отговор