ГИ 6-цилиндъра BMW

- Пропан-бутан<br>
- Метан
hiend
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Фев 16, 2011 6:18 am

ГИ 6-цилиндъра BMW

Мнение от hiend »

Здравейте,
Интересува ме предложения за ГИ за БМВ е39 6цилиндъра 2000куб. 2000г. и по точно магазини за части и схема за монтаж и софтуер.
От наблюдения ФОБОС върши добра работа,имам още една такава кола(96г.) с газов инжикцион -БАРДОЛИНИ-няма проблеми от към разход и вървене,но БАРДОЛИНИ не става за 2000г-причината е ,че е с двоен ванос колата и всмукателните колектори са други.
Представителите на ФОБОС за Бургас ми обясниха ,че трябвало по-мощен изпарител (работят с ТАРТАРИНИ),рейки-3x2дюзи и точно разпробит колектор за да не гасне на свободна.
Имам автосервиз в Бургас и ще си го сложа сам.
Чакам предложения-каква марка и от къде да си взема всички части.
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: ГИ 6-цилиндъра BMW

Мнение от ivailoradoev »

по-желавам ти успех с двоиният ванос,там нещата не опират толкова до това какъв инжекцион ще се справи,а как ще осъществиш монтажа,сваля се колектора,слагат се тръбички,които отвеждат гаста точно пред клапаните,понеже там смукателният колектор се раздвоява,разделен е с преграда и тн, и тн, :idea: :roll: :idea: :roll: :shock: :shock: :shock:
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
hiend
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Фев 16, 2011 6:18 am

Re: ГИ 6-цилиндъра BMW

Мнение от hiend »

Хайде колеги,от къде мога да се снабдя с частите?
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: ГИ 6-цилиндъра BMW

Мнение от svirepia »

При мен имаше едно токова същото бмв с газов инжекцион но каква марка беше не си спомням ,ама проблема му бе ,че на газ вървеше долу горе задоволително но на бензин вече я нямало тая сила като преди и на кодочетеца ми излизаше грешка "механична повреда на ванос системата" и каква ли е причината така и не открих .Нещо бяха направили газаджиите.
Ако дойде пак ще видя каква му е системата и ще ти пиша колега.
Публикувай отговор