Настройка на газовите инжекциони

- Пропан-бутан<br>
- Метан
STOMANATA
КОЛЕГА
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 10:43 am

Настройка на газовите инжекциони

Мнение от STOMANATA »

Здравейте,
Можете ли да ми посочите линкове с обясния как точно се настройват газовите инжекциони (предполагам, че
за различните модели би трябвало да са сходни нещата).
А от мануала на Зенит уж разбрах нещо такова:

от F3 си избирам разни общи настройки.
Пускам F5.... тук не ми е много ясно точно на 3000 оборота ли трябва да се опитам да задържа или става и малко над тях, но да е постоянно за няколко секунди?
След това от F6 се гледа алфа и офсета и при нужда леко се корегира налягането, но да остане м/у 1,0 и 1,2бара.
Накрая за F7 не ми е много ясно.... Избирам си обороти и се подкарва колата уж... Обаче аз с тези обороти мога да съм на всяка една предавка и по различен наклон?!?!?
И така някак трябва да си получа доста точки и линията от предното меню трябва да попада м/у точките? Нещо такова разбирам засега на теория. :)
Далеко ли съм от истината?
Налични адаптери за продажба и информация за тях:
stomanata11.narod2.ru
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: Настройка на газовите инжекциони

Мнение от ivailoradoev »

Имам 1 файл около 30мб (при мен е zenit.pdf) с указания как се работи с програмата, но е на ....
руски, полски, сръбски или нещо подобно
Някой да го има на английски или български?
И някой евентуално да го иска този?

е аиде даи го това де да му метнем едно око :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
STOMANATA
КОЛЕГА
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 10:43 am

Re: Настройка на газовите инжекциони

Мнение от STOMANATA »

Заповядай.
http://tranz.it/load.php?id=TS2oLdGPe9zBuRZx589977


За момента разбрах нещо такова
До колкото разбирам по първоначално четене би трябвало да е:
от F3 си избирам разни общи настройки.
Пускам F5.... тук не ми е много ясно точно на 3000 оборота ли трябва да се опитам да задържа или става и малко над тях, но да е постоянно за няколко секунти?
След това от F6 се гледа алфа и офсета и при нужда леко се корегира налягането, но да остане м/у 1,0 и 1,2бара.
Накрая за F7 не ми е много ясно.... Избирам си обороти и се подкарва колата уж... Обаче аз с тези обороти мога да съм на всяка една предавка и по различен наклон?!?!?
И така някак трябва да си получа доста точки и линията от предното меню трябва да попада м/у точките? Нещо такова разбирам засега на теория. :)

Но се оказва, че не било точно така. Та затова пуснах и тука тази тема....
Налични адаптери за продажба и информация за тях:
stomanata11.narod2.ru
STOMANATA
КОЛЕГА
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 10:43 am

Re: Настройка на газовите инжекциони

Мнение от STOMANATA »

Заповядай.
http://tranz.it/load.php?id=TS2oLdGPe9zBuRZx589977


За момента разбрах нещо такова
До колкото разбирам по първоначално четене би трябвало да е:
от F3 си избирам разни общи настройки.
Пускам F5.... тук не ми е много ясно точно на 3000 оборота ли трябва да се опитам да задържа или става и малко над тях, но да е постоянно за няколко секунти?
След това от F6 се гледа алфа и офсета и при нужда леко се корегира налягането, но да остане м/у 1,0 и 1,2бара.
Накрая за F7 не ми е много ясно.... Избирам си обороти и се подкарва колата уж... Обаче аз с тези обороти мога да съм на всяка една предавка и по различен наклон?!?!?
И така някак трябва да си получа доста точки и линията от предното меню трябва да попада м/у точките? Нещо такова разбирам засега на теория. :)

Но се оказва, че не било точно така. Та затова пуснах и тука тази тема....
Налични адаптери за продажба и информация за тях:
stomanata11.narod2.ru
Публикувай отговор