Apis Solo и А.Е.В. софтуер

- Пропан-бутан<br>
- Метан
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от milanov »

Здравейте колеги. Интересува ме ,
някой използвал ли е въпросните инжектори с електроника от рода на МР 48 и какъв тип инжектори сте задали в софтуера , за да работят коректно Apis Solo.Ще бъда благодарен, ако някой, който е работил с тях, сподели мнение относно качеството им.
Duorkin
КОЛЕГА
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Фев 27, 2012 1:47 pm
Местоположение: Перник

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от Duorkin »

Работят перфектно ,почти няма звук при работа и след 20к километра .Задай ги като Маджик джет ,формулите са им еднакви.
Диагностика,монтаж и ремонт на ГИ.Перник
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от milanov »

Благодаря колега за бързия отговор, днес разгледах доста програми писани от АЕБ за електроника на различни фирми които предлагат китове тук, но за съжаление никъде не видях при избор на инжектори Маджик джет. Имаше само в една програма Оттогас. Някаква друга алтернатива на избор от по масово срещащите се в софтуерите инжектори.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от ipivan »

Какви инжектори има като избор в програмата за която питаш?
По принцип се избират инжектори които са с най близки параметри с тези които ползваш.
Аз като правя конфигурация започвам от компютъра и след това избирам механичната периферия.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от milanov »

Най- често срещаните инжектори ,които мога да ползвам са Valtek 34,Valtek 30 2 и 3 om, Rail IG5 IG3 2 и 3 om, Barrakuda, AEB I Plus, OMVL REG FAST, Matrix XS 15 и 20 , HANA 1,9 и 1,3 om. А от Апис Соло се интересувам защото ми допаднаха като технически характеристики а и колегата по-горе е споменал че имат явно имат и дълъг живот.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от venelek »

Мисля че VALTEK 34 трябва да стане.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от milanov »

Благодаря колега. Макар и малко в страни от темата нека и аз да помогна с информация която на някого може да бъде полезна. Ако имате инжектори Романо задайте в софтуера като Валтек 34. Имам кола с над 20000 км без проблем.
Duorkin
КОЛЕГА
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Фев 27, 2012 1:47 pm
Местоположение: Перник

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от Duorkin »

Смени версията на софта
Изображение
Диагностика,монтаж и ремонт на ГИ.Перник
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Apis Solo и А.Е.В. софтуер

Мнение от milanov »

Благодаря много. Относно разпробиването на жигльорите на Апис се действа по стандартния начин или има специална таблица за тях, защото в официалния саит на производителя им не открих такава. Благодаря предварително на отзовалите се.
Публикувай отговор