Софт Романо

- Пропан-бутан<br>
- Метан
djo
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Окт 17, 2012 8:12 pm

Софт Романо

Мнение от djo »

Колеги,бихте ли ми помогнали от къде да изтегля актуален софтуер за Романо?Благодаря предварително!
plamenpenisa
КОЛЕГА
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 8:13 pm
Обратна връзка:

Re: Софт Романо

Мнение от plamenpenisa »

djo написа:Колеги,бихте ли ми помогнали от къде да изтегля актуален софтуер за Романо?Благодаря предварително!

получава.....http://dox.bg/files/dw?a=57da86df77
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Софт Романо

Мнение от bobolin4o »

TuningMaster Изображение
0887 704 900
djo
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Окт 17, 2012 8:12 pm

Re: Софт Романо

Мнение от djo »

Искрено Ви благодаря колеги!
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Софт Романо

Мнение от renene »

bobolin4o написа:По-ново...
Сподели го отново колега,че трябва да правя една такава.Благодаря предварително!
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Софт Романо

Мнение от bobolin4o »

Линкът е обновен, няма срок.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Софт Романо

Мнение от renene »

Благодаря колега 8)
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Софт Романо

Мнение от ogromnii »

и от мен благодаря, дръпнах го за всеки случай :P
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Софт Романо

Мнение от rockton »

Благодарност и от мен, Газ не пипвам , но нека да има "от имане глава не боли"!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
hohooo
КОЛЕГА
Мнения: 132
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 12:50 pm
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: Софт Романо

Мнение от hohooo »

Колеги дайте схема за свързване на ECU: ROMANO RIS МР48! :roll:
http://www.AutogasBulgaria.com / http://Projekt-Tech.com/bg/ - Газови уредби и части за тях.

0896 81 24 81
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Софт Романо

Мнение от ipivan »

hohooo написа:Колеги дайте схема за свързване на ECU: ROMANO RIS МР48! :roll:
Ако беше колега щеше да знаеш,че електрониката е на AEB! :idea:
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
djo
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Окт 17, 2012 8:12 pm

Re: Софт Романо

Мнение от djo »

Здравейте колеги!Някой може ли да даде повече инфо за модела Антонио че в сайта на Романо нищо не намирам?Чие производство е компа,софта различава ли се с нещо от този на АЕБ или са взаимозаменяеми?Дюзите имате ли впечатления за тях като бързина и издържливост?На колко цикъла или км се налага някаква интервенция или обслужване?Нещо ако съм пропуснал ще бъда благодарен на знаещите ако помогнат!
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Софт Романо

Мнение от venelek »

djo написа:Здравейте колеги!Някой може ли да даде повече инфо за модела Антонио че в сайта на Романо нищо не намирам?Чие производство е компа,софта различава ли се с нещо от този на АЕБ или са взаимозаменяеми?Дюзите имате ли впечатления за тях като бързина и издържливост?На колко цикъла или км се налага някаква интервенция или обслужване?Нещо ако съм пропуснал ще бъда благодарен на знаещите ако помогнат!
Антонио е новата система на Романо.Компа до колкото знам е тяхна разработка.Софта е абсолютно различен.Ако говорим за дюзи Романо-фаст,много са добри(не по душа :lol: ).Бързи са доста(пробвал съм ги на 2,4мсек.),безшумни са и са много издръжливи.Ремонта им е лесен и ефтин(спрямо другите-брц,ренцо и др.).
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
djo
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Окт 17, 2012 8:12 pm

Re: Софт Романо

Мнение от djo »

venelek написа:
djo написа:Здравейте колеги!Някой може ли да даде повече инфо за модела Антонио че в сайта на Романо нищо не намирам?Чие производство е компа,софта различава ли се с нещо от този на АЕБ или са взаимозаменяеми?Дюзите имате ли впечатления за тях като бързина и издържливост?На колко цикъла или км се налага някаква интервенция или обслужване?Нещо ако съм пропуснал ще бъда благодарен на знаещите ако помогнат!
Антонио е новата система на Романо.Компа до колкото знам е тяхна разработка.Софта е абсолютно различен.Ако говорим за дюзи Романо-фаст,много са добри(не по душа :lol: ).Бързи са доста(пробвал съм ги на 2,4мсек.),безшумни са и са много издръжливи.Ремонта им е лесен и ефтин(спрямо другите-брц,ренцо и др.).
От някъде може ли да се изтегли този софт?Какво ще рече много добри?Колко издържат без ремонт?Как им влияе мръсната газ?Някакво техн инфо а не тоз чул онзи видял.Антониото с какви дюзи е комплектовано?Брц освен с Кейхин и БРЦ дюзи има и вариант с рейл както и Ландито имат поне 5 различни модификации даже мисля седем бяха.Интерес за мен представлява това Антонио и всяко нещо което е ново много ме притеснява и при липса на всякакво инфо още повече.Благодаря на всички които биха ми помогнали да разреша дилемата.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Софт Романо

Мнение от venelek »

От някъде може ли да се изтегли този софт?Какво ще рече много добри?Колко издържат без ремонт?Как им влияе мръсната газ?Някакво техн инфо а не тоз чул онзи видял.Антониото с какви дюзи е комплектовано?Брц освен с Кейхин и БРЦ дюзи има и вариант с рейл както и Ландито имат поне 5 различни модификации даже мисля седем бяха.Интерес за мен представлява това Антонио и всяко нещо което е ново много ме притеснява и при липса на всякакво инфо още повече.Благодаря на всички които биха ми помогнали да разреша дилемата.[/quote]

Абе то аз съм написал колко добри,ама ти явно не знаеш какво е една дюза да работи стабилно на 2,4мсек.Че и на по малко ще работят,просто не ми се е налагало да пробвам.По данни на производителите отварят на 2 мсек.От къде знам ли?Не просто съм чул или видял,ами съм питал един от дистрибуторите.Не мога да кажа колко са издръжливи защото нямам кола на повече от 20х.км.Пак по данни на дистрибутор-повече от 100х.км.Дотук говорим все за романо-фаст.А с какви ще комплектоват антонио, не знам още.Предполагам пак ще заложат на тях.Редуктора на романо също е мног добър(държи стабилно налягането и не пада температурата).Ако и новия комп е безпроблемен като АЕБ-ския,пак ще стават нещата прекрасно.
Ако искаш повече инфо вземи координати от сайта на романо и се свържи с вносителя.Ще ти разяснят всико.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
Публикувай отговор