берлинго1 1.9д 2001

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

берлинго1 1.9д 2001

Мнение от ogromnii »

колата е с оплакване че както си върви почва да прекъсва и да пуши за момент, след това се оправя, естествено на мен не ми го прави, егр е изолиран, дросела също, имаше грешки "дюза", "гасящ клапан" и още една, забравих я, изтрих ги, не ми е прекъсвала да видя проблема
другото което ме обърка - не работи чека на таблото, таблото дава перманентна грешка "неверни показания за температура" и "датчик ниво масло", бси твърди че няма връзка с двигател, а аз връзка с двигателя имам, температурата на таблото си показва адекватно ??
комуникацията двигател-табло през бси ли върви или е директна?
някакви насочващи идеи?
dikra
КОЛЕГА
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 12:54 pm
Местоположение: Варна

Re: берлинго1 1.9д 2001

Мнение от dikra »

през модула вървят колега аз наскоро имах подобен случай :)
plamenpenisa
КОЛЕГА
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 8:13 pm
Обратна връзка:

Re: берлинго1 1.9д 2001

Мнение от plamenpenisa »

ogromnii написа:колата е с оплакване че както си върви почва да прекъсва и да пуши за момент, след това се оправя, естествено на мен не ми го прави, егр е изолиран, дросела също, имаше грешки "дюза", "гасящ клапан" и още една, забравих я, изтрих ги, не ми е прекъсвала да видя проблема
другото което ме обърка - не работи чека на таблото, таблото дава перманентна грешка "неверни показания за температура" и "датчик ниво масло", бси твърди че няма връзка с двигател, а аз връзка с двигателя имам, температурата на таблото си показва адекватно ??
комуникацията двигател-табло през бси ли върви или е директна?
някакви насочващи идеи?
тя работата ясна ....... незнам какво се чудиш?
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: берлинго1 1.9д 2001

Мнение от ogromnii »

най вероятно проблема с пушенето е бил от високо ниво на маслото и ...ясно, а колата отида да работи така както и дойде - на външен вид всичко си работи :|
Публикувай отговор