MAF

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: MAF

Мнение от rudoni »

Вземи си един ъгломер от Инструменти БГ и с тоя ремонт си го избиваш!40лв е!И после ставаш бог на Корсите!Много станаха и това им е основен дефект!
Тук при нас колегата взе уреда ,направи неговата и почнаха питанията ,но си казахме цена и ............!Ама ти си в Русе и нетрябва да имаш проблеми!
С нами Бог!

0886 224486
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: MAF

Мнение от venelek »

Markony написа:Дай линк моля ,ако помниш кога е било.
Ето линк viewtopic.php?f=18&t=4801 ама не знам какво ще ти помогне.
Ако искаш по телефона да ти обясня че иначе има много да пиша.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: MAF

Мнение от iohostart »

колега един приятел с същата корса дойде при мен и вика дай комп за тая кочина че някакъв диагностик казал че бил за смяна нямах възможност да гледам колата само помна че не записваше никакви грешки намерих комп смених му го и кочината изрева за дебитомер купих един китаец мисля че от косерите го взех и колата заспа щом си сменял дебитомера и си сигорен в него според мен е комп не ми се пише в момента да опиша цялата случка.
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: MAF

Мнение от Markony »

Е то да хванеш компа,кога не отчита грешки е лесно,отделно Боян е префлашвал без никакъв ефект при подобно ситуация.Бе гадно зверче ще си излезе Корсата.Аз няма да се откажа,ама за слава само.....айде може баница да ми опекат.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: MAF

Мнение от rangel1 »

Колега след толкова приказки ако беше закачил двуканален на дебитомера и инжекторите + стробоскоб за аванса и ако беше 100% сигорен за центровката тая корса вече щеше да лети и баницата щеше да е изядена.(възможно е корсата наистина да е опърничева но нали се пак сме дресьори от класа,то хлебарката като не се подчинява кво ще правим с лъвовете)
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: MAF

Мнение от Markony »

Ще....
За съжаление сервиза е малък и само една кола влиза вътре ,пък след поледиците е фулл,закъсали,стартери,акомулатори,пътна помощ...

P.P. СПоменах ли данъчните проверки... :mrgreen:
Публикувай отговор