Колега от София с ГТ1

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
sonny
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 11:11 am

Колега от София с ГТ1

Мнение от sonny »

Колеги, имам проблем с една Х5 4,6, загубила е връзката с педал и дросел и иска адаптация, трябва да се кодира и GM модула, колата не пали заради дросела и педала. Въпроса е има ли колега от София, който да е с ДИС и да може да дойде на място да оправи нещата? Аз се боря с пускането на ГТ1 с кабела на инпа, но още не успявам, а немога да бавя повече джипа.Ако има някой който да може да помогне, нека драсне едно ЛС, за да направим връзка.
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Колега от София с ГТ1

Мнение от milennyc »

sonny написа:Колеги, имам проблем с една Х5 4,6, загубила е връзката с педал и дросел и иска адаптация, трябва да се кодира и GM модула, колата не пали заради дросела и педала. Въпроса е има ли колега от София, който да е с ДИС и да може да дойде на място да оправи нещата? Аз се боря с пускането на ГТ1 с кабела на инпа, но още не успявам, а немога да бавя повече джипа.Ако има някой който да може да помогне, нека драсне едно ЛС, за да направим връзка.
То с ИНПА кабела няма какво да се бориш слагай си го на виртуалка и си ОК. Ама тази Х5 коя година е? Ако е след 2005-6 няма да стане с този кабел на ИНПА. Трябва ти D CAN или GT1
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
sonny
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 11:11 am

Re: Колега от София с ГТ1

Мнение от sonny »

Свързахме се с колега, ама проблема не е в тъпата адаптация, до няколко дни ще пиша, май е в компа на колата, иначе диса го подкарахме.
Публикувай отговор