Проблем с централното заключване на колата..

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
mboevv
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 03, 2012 10:13 pm

Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от mboevv »

Здравейте! От скоро съм собственик на автомобил Рено Меган 1.6е 90 к.с 1996г , но имам проблем...
Централното ми не иска да работи от копчето на ключа , но работи от копчето на таблото което е под копчето на аварийните.
Имал съм имобилайзер който е бил повреден и изключен има един червен диод които мига бавно когато е
не работеща и мога бързо когато колата е запалена когато е запалена и натисна копчето за централното което е на таблото се осеща едно затихване на този диод за около 1-2 сек.
и после пак почва да мига бързо.
От Бургас съм посъветвайте ме как да си реша проблема или евентуално сервиз в Бургас който да ми помогне и евентуално колко може да ми струва решението на проблема .
Благодаря предварително !
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от presko79 »

Браточка,пиши в Рено форума.Тук нямаш място.
Бензина е за измиване на дизелови части.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от rudoni »

Защо Преско ? Нека някой колега от Бургас да го поеме ! Готов клиент не се връща! :shock: А е и писал ............От Бургас съм посъветвайте ме как да си реша проблема или евентуално сервиз в Бургас който да ми помогне..........
С нами Бог!

0886 224486
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от dyaneff »

Правилно разсъждаваш rudoni, защото след лошо махане на имо надали във форума ще могат да му помогнат.
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от Ilko »

Е колко лошо да е махнат тоя имобилайзер на Рено "96год.?
Според мен най-лесния начин оттук нататък е да се монтира едно китайско дист. управление на централното или цяла аларма и да се приключи с проблема.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от ogromnii »

най-лесния начин е вд-40 в ключалките и на ключ, ама човека пита дали има лесно решение и ако няма може ли някой да се наеме да му оправи оригиналнот ц.з.
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от svirepia »

По добре си сложи отделен модул за ц.з. продават се с 2бр. дистанционни и ще ти излезе по-евтино пък и по-сигурно, защото ключа и без това прави доста бели.
mboevv
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 03, 2012 10:13 pm

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от mboevv »

Благодаря много за съветите и ако можете да ми препоръчате читави аларми с централно или само централно... ще ми е от голяма полза :) Имам и друг въпрос понеже в момента си имам централно което си бачка от копчето на таблото можели по някакъв начин да си купя модул който да управлява сегашните машинки на централното което имам сега ....
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от NASKO12234 »

mboevv написа:Благодаря много за съветите и ако можете да ми препоръчате читави аларми с централно или само централно... ще ми е от голяма полза :) Имам и друг въпрос понеже в момента си имам централно което си бачка от копчето на таблото можели по някакъв начин да си купя модул който да управлява сегашните машинки на централното което имам сега ....
Да може, вместо да пишеш тук, да беше попитал в някои или няколко сервиза, сигурен съм че щяха да те насочат и обеснят кое, как, какво и колко. За минути щеше да научиш всичко. Успех.
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от presko79 »

NASKO12234 написа:
mboevv написа:Благодаря много за съветите и ако можете да ми препоръчате читави аларми с централно или само централно... ще ми е от голяма полза :) Имам и друг въпрос понеже в момента си имам централно което си бачка от копчето на таблото можели по някакъв начин да си купя модул който да управлява сегашните машинки на централното което имам сега ....
Да може, вместо да пишеш тук, да беше попитал в някои или няколко сервиза, сигурен съм че щяха да те насочат и обеснят кое, как, какво и колко. За минути щеше да научиш всичко. Успех.
Аз за това предложих форума на френците.Там ще си пише ходих при тоя ,ходих при оня.
За колегата Рудони.Лично аз клиент не виждам тук,които много пита ,търси как сам да си оправи колата ,или да е без пари.Да не мислиш ,че ще тръгне машинки и централни да възтъновява.
Темата е обречена,с или без мен.
Бензина е за измиване на дизелови части.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от rangel1 »

Споко бе колеги най накрая пак някой колега ще излекува любопитко :lol:
(и после що сме били вълци :lol: )
alex07
КОЛЕГА
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 8:46 pm
Местоположение: трявна

Re: Проблем с централното заключване на колата..

Мнение от alex07 »

presko79 написа:
NASKO12234 написа:
mboevv написа:Благодаря много за съветите и ако можете да ми препоръчате читави аларми с централно или само централно... ще ми е от голяма полза :) Имам и друг въпрос понеже в момента си имам централно което си бачка от копчето на таблото можели по някакъв начин да си купя модул който да управлява сегашните машинки на централното което имам сега ....
Да може, вместо да пишеш тук, да беше попитал в някои или няколко сервиза, сигурен съм че щяха да те насочат и обеснят кое, как, какво и колко. За минути щеше да научиш всичко. Успех.
Аз за това предложих форума на френците.Там ще си пише ходих при тоя ,ходих при оня.
За колегата Рудони.Лично аз клиент не виждам тук,които много пита ,търси как сам да си оправи колата ,или да е без пари.Да не мислиш ,че ще тръгне машинки и централни да възтъновява.
Темата е обречена,с или без мен.
като си дойда по трявна ще дойда да ти стисна ръката
аз съм в бургас но такива кажи как какво и колко тука нямат работа според мен
Публикувай отговор