Иммо офф на Е36

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Иммо офф на Е36

Мнение от VOLUMAX »

venelek написа:За сега караме колата с комп и имо от друга 328-ца,докато колегата волумакс върне компа който му пратих.
Само че сега възниква друг проблем.Не получава сигнал от абс-а и е в авариен режим.Как може да се преодолее това?
Някъде във форума бях чел подобни неща но не откривам темата.

Споко , ще ти оправя и това :idea:
КТМ is the BEST fuck the rest !
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: Иммо офф на Е36

Мнение от presko79 »

venelek написа:За сега караме колата с комп и имо от друга 328-ца,докато колегата волумакс върне компа който му пратих.
Само че сега възниква друг проблем.Не получава сигнал от абс-а и е в авариен режим.Как може да се преодолее това?
Някъде във форума бях чел подобни неща но не откривам темата.
Буксата Х20 на лонжера до кутията с предпазителите.ДМЕ ,няма сигнал от спиид сензор.Затпва бие прекъсвач рано .
Кабела е бял/черен в пин 14 на купето.Отгоре на новата ти инсталация премостваш с пин 24.Така ще пере прекъсвач до края
Бензина е за измиване на дизелови части.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Иммо офф на Е36

Мнение от venelek »

presko79 написа:
venelek написа:За сега караме колата с комп и имо от друга 328-ца,докато колегата волумакс върне компа който му пратих.
Само че сега възниква друг проблем.Не получава сигнал от абс-а и е в авариен режим.Как може да се преодолее това?
Някъде във форума бях чел подобни неща но не откривам темата.
Буксата Х20 на лонжера до кутията с предпазителите.ДМЕ ,няма сигнал от спиид сензор.Затпва бие прекъсвач рано .
Кабела е бял/черен в пин 14 на купето.Отгоре на новата ти инсталация премостваш с пин 24.Така ще пере прекъсвач до края
Компа взема сигнал директно от АБС модула,няма спиид сензор.Така че не знам това дали ще помогне.А и щом може да се оправи софтуерно,няма да правя нищо повече по инсталацията.
Все пак мерси за помоща.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
Countach
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 25, 2010 6:59 pm
Местоположение: PB

Re: Иммо офф на Е36

Мнение от Countach »

Във авариен режим е заради спид сензора, направи го както ти е казал presko
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Иммо офф на Е36

Мнение от venelek »

Благодарение любезното съдействие на VOLUMAX колата вече върви както трябва.
Евала колега!
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
Публикувай отговор