Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от milennyc »

Gard написа:Помпата е качена на стенд какъв ти ена теб проблема.
А проблем няма такова нещо, виждам добри резултати от стенда "кондензатор" :lol: Само едно не разбрах как 45г. не разбра тези кодове от къде му излизат тези P,C,B.....
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от galin »

Gard написа:Попитах човешки така съм научен за моите 45г, а за проблема се оказа че е от помпата от кондезатора
И още нещо не съм с VagCom, а съм с KTS 540 и Carbrain C168 и автосервиза ми е в Люлин 3 ,а не съм обикновенно момченце,както пишат някои,че съм се качил на коряби и прочие.Все пак благодаря
И аз работя с KTS 540 ама моя ми ги дава грешките по български език, щото аз по чужд език не разбирам. На теб KTS-a що не ти ги даде на български?

ПП: Към админите, в един форум за елелктроника пичовете си бяха решили проблема. А именно, при регистрация освен регистрационната форма имаше и добавени 3 въпроса от електротехниката единия до колкото си спомням беше какво е дарлингтон. Ако не отговориш на въпросите значи нямаш представа от материята и следователно нямаш работа там даже и да четеш. Предлагам на админите така да отсеят потребителите. Даже и вече регистрираните може да минем на проверовъчен. 8)....и да дадете по лесни въпроси да не се излагаме :lol:
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от rudoni »

а чичко гугъл ,къде го забравяш с неговата уикипедия!
пак не става!
кажете на колеката с КТС :
- В -bodi -тяло ,-грешки за едни системи (абс,ЕРС ит.н.)
- Р-power- енергия ,сила -мотор и системите към него
- С -cupe -всичко свързано с оборудването на купето
- U - КАН система
ако съм сбъркал ,да ми простите!пиша на прима виста!
С нами Бог!

0886 224486
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от milennyc »

Няма такова нещо колегата има КТС и крабреийн и 45г. опит тряя се учим от него къде с кондензатори къде с разчитането на кодове с Vag com-това е посочил като грешки диагностирани с КТС-а :lol: Има какво да научим от него. Примерно да флашнем КТС и да стане vag com :mrgreen:
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от dyaneff »

milennyc написа:Няма такова нещо колегата има КТС и крабреийн и 45г. опит тряя се учим от него къде с кондензатори къде с разчитането на кодове с Vag com-това е посочил като грешки диагностирани с КТС-а :lol: Има какво да научим от него. Примерно да флашнем КТС и да стане vag com :mrgreen:
100 % съм сигурен,че не съм аз човека който трябва да ти прави забележки, но коментари като твоят не са в полза на никого.
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от milennyc »

dyaneff написа:
milennyc написа:Няма такова нещо колегата има КТС и крабреийн и 45г. опит тряя се учим от него къде с кондензатори къде с разчитането на кодове с Vag com-това е посочил като грешки диагностирани с КТС-а :lol: Има какво да научим от него. Примерно да флашнем КТС и да стане vag com :mrgreen:
100 % съм сигурен,че не съм аз човека който трябва да ти прави забележки, но коментари като твоят не са в полза на никого.
Форума не е за някой да ни прави на балами колега.... ако ни е "колега" няма да говори небивалици. Колега който 45г се занимава с автомобили да не знае кодове за грешки..... Всеки колега знае проблема в VP44 и той е транзистор не кондензатор 8)
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от bobolin4o »

Какво го емнахте колегата "45 години"
Ми толкова разбира за сега, ама ще се научи! Няма нищо странно в това, че не знае кодовете за грешки, аз също не ги знам на изуст... пък и защо да ги знам - има си програми да ги разшифроват.
А към колегата "45 г" - за в бъдеще, първо си напиши "домашното", пък после задавай въпроси тук... Срамота е да се задават въпроси за тая кола, дето е вече на преклонна възраст!
Айде със здраве и по-малко нерви!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Проблем с разчитането на грешки на Ауди А8

Мнение от milennyc »

Аз това имах в предвид...... ако е колега не би трябвало да говори и да пита такива неща за тази кола.....
Публикувай отговор